A G E N D A

Geen evenementen

Z O E K E N

 
Monseigneur Luis Antonio Secco op bezoek Radulphus College
woensdag 05 april 2017 23:40
 
 
Op 5 april 2017 heeft Monseigneur Luis Antonio Secco een bezoek gebracht aan het Radulphus College in het kader van de vastenperiode. De bisschop werd vergezeld door pastoor Ronald Kiban, de 'huispastoor' van onze school. Onder de overdekte werden de examenleerlingen toegesproken. Vervolgens werd een bezoek gebracht aan de docenten godsdienst mevrouw Petrona en mevrouw Kopra. Daarna bracht de bisschop een bezoek aan een muziekles. Ten slotte vond er een rondleiding plaats bij de in aanbouw zijnde lokalen aan de westzijde van de school.
 

Wij danken Monseigneur Secco en pastoor Kiban voor hun uitgebreide bezoek aan onze school. De bemoedigende woorden van Monseigneur Secco zullen nog lang in onze gedachten blijven doorklinken.